Category Archives: ه

شهر جدید پردیس

 خانه هوشمند، پردیس مرکز شهرستان پردیس در استان تهران می باشد. شهرستان پردیس با مساحت 1378 کیلومتر مربع متشکل از دو شهر پردیس و بومهن و دو بخش بومهن و جاجرود  است. محدوده جغرافیایی این شهرستان از انتهای بخش بومهن تا روستای تلو در سرخه حصارمی باشد. این شهرستان ۲۰۰ هزار نفر جمعیت دارد و ازشرق با شهرستان دماوند،از غرب با تهران، از شمال با شهرستان شمیرانات واز جنوب با شهرستان پاکدشت منتهی می شود. اشهر جدید پردیس با آغاز اجرای طرح‏های مسکن مهر به یکی از قطب‏های اجرای این پروژه ملی در کشور و استان تهران تبدیل شد. بر اساس اعلام مسئولان امر، تا پایان سال ۹۲ جمعیت شهر پردیس از شهرستان پردیس با واگذاری واحدهای مسکونی این پروژه ملی به ۶۰۰ هزار نفر می‏رسد.

این شهر شامل پارک فناوری پردیس ، دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس ، مجتمع های مسکونی می باشد.

از جلوه‏های گردشگری شهرستان پردیس می‏توان به  ارتفاعات زیبای البرز شرقی، رودخانه جاجرود، باغات سرسبز، نواحی سرسبز حاشیه آن، آبشار کمرد ، آبنما، باغات نواحی روستایی و … اشاره کرد. در پردیس پل تاریخی ۸۵۰ ساله «شاه عباسی» جاجرود، امام‏زاده «مطهر بن جعفر صادق(ع)» و امام‏زاده «قاسم(ع)» دژ باستانی دو هزار ساله «گلخندان» بومهن، به عنوان پیشینه‏های تاریخی وجود دارند.

سیاست ایجاد شهرهای جدید با هدف مهار رشد بی‌رویه‌ی جمعیت و کنترل مهاجرت به شهرهای بزرگ، به‌ویژه تهران براساس مصوبه سال ۱۳۶۴ هیأت وزیران اتخاذگردید و بر همین اساس هیأت وزیران در تاریخ ۲۳ اسفند ۱۳۶۸ احداث شهر جدید پردیس را در فاصله‌ی ۱۵ کیلومتری شرق تهران در کنار جاده‌ی ترانزیتی تهران – مازندران و با جمعیت نهایی دویست هزار نفر تصویب نمود. مکان‌یابی شهر پردیس در منطقه‌ی شهری تهران با توجه به شرایط طبیعی منطقه و اهداف دولت صورت گرفته که با توجه به موقعیت حساس شهر تهران به‌عنوان پایتخت و مرکز سیاسی و اداری کشور از اهمیت ویژه‌ای برخوردار می‌باشد.

با توجه به ویژگی‏های خاص  این دانشگاه بین تمامی واحدهای خارج از سطح شهر تهران، بر اساس استراتژی‏های تدوین شده و سیاست‏‏های کلی توسعه دانشگاه آزاد اسلامی در راستای اهداف کمی و کیفی، دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس با تدوین طرح جامعه توسعه کمی در مجتمع 25 هکتاری زمینه لازم برای توسعه کیفی را فراهم کرده است. امید است در آینده‏ ای نه چندان دور با تاکید بر رشته‏ های عمدتاً فنی و مهندسی، دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس به نخستین دانشگاه صنعتی آزاد اسلامی تبدیل شود.

در شهر پردیس مجتمع های مسکونی متنوعی ساخته شده‌اند که از جمله آنها می توان مجتمع مسکونی نرگس، مجتمع برجهای مسکونی گلستان وگلبارانرا نامبرد.

پارک فناوری شهر جدید پردیس به عنوان مهمترین پارک علم و فناوری ایران در مجاورت این شهر در حال ساخت است. این پارک در فاز اول ۲۰ هکتار بوده و افق توسعه آن تا ۱۰۰۰ هکتار دیده شده‌است.

فروش مسکن مهر در فازهای جدید بردیس

واگزاری و خرید و فروش مسکن مهر در فازهای جدید پردیس با متراژها مختلف و شرایط استثنایی

املاک پردیس

ما در املاک پردیس با سالها تجربه در امر مشاوره خرید و فروش ملک در شهر جدید پردیس آماده مشاوره به دوستان عزیز می باشیم. تنها یک تماس با ما بگیرید تا ملک مورد نظر خود را  در کوتاهترین زمان توسط مشاورین ما خریده یا بفروشید.

خرید و فروش ملک پیش فروش و زمین در تمام فازهای شهر جدید پردیس

جهت خرید و فروش ملک پیش فروش و زمین در تمام فازهای شهر جدید پردیس حتما با مشاورین ما تماس بگیرید.

 

فروش زمین شهر جدید پردیس

فروش زمین شهر جدید پردیس

مشخصات زمینهای فاز 6 شهر جدید پردیس

این زمینها در فاز 6 پردیس می باشند که در قواره های 200 متری به فروش می رسند

قیمت قطعات 200 متری 28  میلیون تومان می باشد.

زمینها بلافاصله در دفتر خانه  اسناد رسمی و بعد از آن بلافاصله در اداره ثبت به طور قطعی به نام زده می شود. به صورت 200 متر از قطعه زمینهای تفکیکی بزرگتر.

زمینهای مشابه در فازهای دیگر پردیس از متری 700 هزار تومان الی 2 میلیون تومان در حال حاضر به فروش می رسند.

این زمینها برای یک سرمایه گزاری  بلند مدت 3 تا 5 ساله بسیار ایده آل می باشند.

کاربری این زمینها مشخص نشده است .

در آینده زمینها تفکیک شده و جای زمین هر شخص مشخص می گردد.

فرش قم